2022 LGS Deneme Kaynak Kitap Önerileri

2022 LGS Deneme Kaynak Kitap Önerileri Nedir?

2022 LGS Deneme Kaynak Kitap Önerileri

LGS Deneme Kaynak Kitap Önerileri en güncel haliyle MEB müfredatına uygun güncel kitaplardan seçilmiştir. 2022 LGS Liseye Geçiş Sınavına denemeleri tamamen editörlerimizin hazırladığı tavsiye niteliğinde kitaplardır. 2022 LGS denemeleri önerileri kolay, orta ve zor sorulardan oluşan denemelerden oluşmaktadır.

LGS Soru Bankası & Deneme Kitap Önerileri

Okyanus Yayınları

Master serisi kolay, orta ve zor sorulardan oluşan oldukça faydalı ve yeni nesil soruların yer aldığı bir deneme setidir. Deneme seti içerisinde 7 sarmal deneme, performans yükseltme testleri, 7 ünite denemesi ve gerçeğe yakın sınav deneyimini yaşamak isteyenler için oldukça ideal.

Hız Yayınları

Elmas serisi 8 sarmal ve 4 genel olmak üzere toplamda on iki adet denemenin yer aldığı oldukça faydalı bir deneme setidir. Okula yardımcı, video anlatım çözümlerin yer aldığı, yeni nesil sorulardan oluşan yoruma dayalı soruların bol bol yer aldığı güzel bir yayın olarak çıkıyor karşımıza.

Tonguç Yayınları

4'lü LGS Motivasyon denemeleri (Toplam 90 soru/6 Ders) kısmen kolay-orta soruların yer aldığı kapsamlı güzel bir deneme setidir. Mutlaka bu kitabı edinip soruları çözmeniz sizlere büyük bir katkı sağlayacaktır.

Nitelik Yayınları

MEB'in yayımladığı örnek sorulara yakın soruların yer aldığı, soru düzeyinin orta-zor olarak harmanladığı, yeni nesil soruların yer aldığı güzel bir deneme tercihi olabilir.

Nar Test Yayınları

6'lı Efsane Deneme Sınavı son zamanlarda popüler olan yayınlardan. Deneme setinin içeriğinde 8 sarmal ve 8 genel olmak üzere 16 adet orta-zor soruların yer aldığı güzel bir set.

Zeka Küpü yayınları

Matematik Deneme sınavı 20'li Branş Denemeleri Beceri Temelli, farklı zorlukta soruların yer aldığı güzel bir deneme kitabıdır. Deneme içeriğinde 10 Konu sıralı ve 10 Genel olmak üzere 2022 LGS Matematik denemelerinin yer aldığı 20 adet deneme sınavı bulunmaktadır.

2022 LGS Deneme Kitap Önerilerilerimizden bazıları; Bilfen Yayıncılık 8. Sınıf Probil Tüm Dersler için olan deneme seri, Palme, Muba, Okyanus 8. sınıf Mater Deneme seti ve Sınav yayınları 8. Sınıf LGS deneme setleri alternatif olarak alınabilecek yeni nesil soruların yer aldığı ve LGS sınav formatına uygun deneme setleridir.

2022 LGS Kaynak Kitap Önerileri Nelerdir?

2022 LGS Örnek Soruların Tüm Listesi

2022 LGS Online Sorular ve Denemeler


Yorum Yaz